Ha megosztod, megoldod.

A Járókelő oldal 2012 óta segít a városlakóknak abban, hogy bejelenthessék a kátyúkat, letört szemeteseket, lekopott zebrákat és egyéb közterületi problémákat a lakóhelyükön.

Bejelentések Balatonalmádiból és Szigetvárról

Bejelentések Balatonalmádiból és Szigetvárról

2015. május 12. - Járókelők

Akadálymentességi kampányunkoz érkezett az alábbi bejelentés Balatonalmádiból:

13427dfeb6f50f2033ff09a5429fe8a76f5298a8.jpg

Balatonalmádiban(ezt a várost sajnos nem tudtam a "Város" kategóriában kiválasztani, de azért teszek egy próbát) a vasúthoz és a Balaton parthoz vezető alagútnál korábban volt, a le/fel vezető lépcső mellett kerekesszékkel, babakocsival járható le/fel vezető(akkor is ha csúszós volt), amit most felújítás után megszüntettek, így sem a vonathoz, sem a parthoz vezető szakasz nem biztosított, mivel még zebra sincs kijelölve az alagút felett a vasútig(csak a vasútig, ahol a "rend őrei" közkedvelten büntetik a gyalogosokat 50.000 Ft-ra, a szabálytalan átkelésért.

És egy törött pad Szigetvárról:

Egy Szigetvari problemat szeretnek bejelenteni. Nem igazan tudom, hogy ez orszagos kezdemenyezes-e, de jo lenne. 
!!Szigetvaron a DeakFerenc ter 20/b!! lepcsohaz elott 2 pad is meg van rongalva, s mar elotte is eleg problemasak voltak. Mellekelve kuldom a kepeket . 

ae61c9d08fff0c5987ed1261f0dd5356735c06b0_1.jpg

A bejegyzés trackback címe:

https://jarokelok.blog.hu/api/trackback/id/tr817453014

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.